Aciiiilll Cok Isırıyor Ne Yapsak Hayır Vs

Ne yapsak her seferinde ısırıyor british shorthair yavru bir bucuk aylik normalde hafif isirirdi eğitmeye çalıştık hayır diyerek odadan çıkarak simdi dişlerini geçiriyor resmen ne yapmamız lazım odadan çıktık hayır dedik

6 CEVAP

Hayır diyoruz yanından da kalkıyoruz odayı terkediyoruz ama insallah ise yarar gerçekten canımız aciyor artık

Bird

Bizmkide feleaket isiriyo ama nedeni şu Annesi yanida kopekler bogmuş ve biz yavruyken onunla cok oynadigimiz icin kendini savunmaya aliyo bende denicem bi seferinde cok kotu isirdi şakadan ağlamaya başladım yalamaya başladı

O her ısırdığinda yanından kalkın başka bı yere böylece yaptığının yanlış olduğunu anlamış olur ve hayır kelimesini sürekli söyleyin ki o kelimeyi benimsesin

mihriii

canınız acıyormuş gibi bağırın aa diye ama çok bağırmayın korkar

patipatili

merhaba sizi hatırladım, yavruyu 30 günlükken almıştınız bu nedenle davranışsal sorunlar çıkmış olabilir fikrimce bir de hayırı biraz da sert söylemeye çalışın ne dediğinizden çok ses tonu etkili diye düşünüyorum. bu arada bebek nasıl oldu sağlık açısından problemleri yok değil mi şu an. sevgiyle kalın

Yok çok şükür veterinerimiz sağ olsun yavrumuzu sağlığına kavuşturdu ☺ düzenli kontrollerimizi de yaptırıyoruz çok teşekkür ederiz inşallah bu olay da çözülür