Köpeklerim Doymuyor Gibi Hissediyorum.

Thekedi

Köpeklerimi iyi beslediğimi düşünüyorum ama hiç doymuyormuş gibi davranıyorlar elimde ne varsa yemek istiyorlar.
Kardeşim arada geldiğinde o da aç olduğunu düşünüp arkamdan yemek veriyormuş. Yani bazen benim beslediğimin 2 kat yemek yemelerine rağmen bu hayvanlar neden aç gibi davranıyor.
Genel olarak beslediğim oranın iyi olduğunu düşünüyorum zayıf değiller, veteriner ideal kiloda olduğunu söylüyor.

**Acaba köpeklerin balıklar gibi doyum noktası yok mu? **

3 CEVAP

Succubus

bazı cinsler doyduklarını hissetmezler, koku alma duyuları çok fazla olduğu için kimisi de yemeğe hayır diyemezler. kedilerin aksine köpeklerde ölçüyle vermek o yüzden daha öncemli

nejadekoldas

Bizimkisi de aynı yok evin aç kedisi gibi davranıyor

nejadekoldas

Tok evin aç kedisi olucaktı o