Nd Mama Yağlanma Sorunu

Merhaba, bu hafta yeni mama almam gerekli. ND tavuklu narlı kısır mama kullanıyorduk ve çok memnunduk. Bu yağlanma ve kusma şikayeti hala devam ediyor mu bunu sormadan almak istemedim. Ayrıca balıklı bir versiyonuna geçmek istiyorum ama cesaret edemedim. Alırsam petlebiden almayı düşünüyorum. Bu siteden alıp sıkıntı yaşayan oldu mu?

4 CEVAP

melist35

kısır olan değil ama biz balık portakalı kullanıyoruz, tavukluya göre daha iştahlı ve severek yiyor. ayrıca tüy kalitesine de daha faydalıdır balık içerik. bir serisi sorunlu üretilmiş n&d nin ama piyasadan toplatılmış, bizzat firma ile konuştuğumda söylediler. ayrıca ********* veya *********da en ucuza bulabilirsiniz, ben ordan alıyorum hep

melist35

marka mama sitesi :)

Anonymus179224

Ben kuzulu kedi maması almıştım ve paketin içerisi gerçek anlamda yağlıydı. Tüm satıcılardan daha uyguna bulduğum için marka mamadan almıştım. Tarihi de belirtildiği gibi değildi maalesef, iade ettim o nedenle. ********** sitesinden alışveriş yaptım geçen hafta, sıkıntı yaşamadım :)

Anonymus179224

Petzzsho.p