Kedim Sanırım Bana Küstü Ne Yapabilirim?

aysekrzm

babamı kaybettiğim için kedimi birkaç günlüğüne arkadaşıma yollamak zorunda kaldım. ama dayanamayıp 2 gün sonra geri aldım. ilk geldiğinde yüzüme bile bakmıyordu. ev çok kalabalıktı onu odadan bile çıkaramadık. huy değiştirmiş gibi. eskiye oranla fazla tüy döküyor. bazen sevgi yumağı oluyor ama çoğu zaman yüzüme bakmıyor. eğer önerisi olan varsa çok mutlu olurum. (bu arada tamamen soğuk değil bana karşı sadece onu daha mutlu etmek için ne yapabilirim diye düşünüyorum.)

4 CEVAP

Gmz91910

Kaybettim demissinz cok üzüldüm basiniz sagolsun:( acaba babanizin yoklugu mu uzdu onu o yuzden mi duygu karmasasi yasiyor

emreovec

Öncelikle başınız sağ olsun. Bu konu da yukarıdaki arkadaşıma katılıyorum. Üzülmenizi istemiyorum ama kediler evdeki değişiklikleri insan ya da nesne çok çabuk fark ediyor. Yine de ödül maması ile onu bir nebze mutlu ederek yavaş yavaş arayı düzeltebilirsiniz.

Elifsu17

Çok başınız sağolsun. Hiç endişelenmeyin kediler yapı gereği hiç kin tutmazlar, ve sevgi demek onlar için yemek demektir :) daha sık yaş mama verin, onunla oyun zamanlarını arttırın, arada bir ödül maması vererek vakit geçirin, bir haftaya kalmaz o eski minnoş geri gelir.

aysekrzm

çok sağ olun önerileriniz için. hepsini mutlaka deneyeceğim.