Kedimin Kilosu Normal Mi Obez Mi

selnzmen

Exotic erkek 9 aylık kedim 4,5 5 kilo arasında normal midir gıdısı ve göbeği var bir de geceleri horluyor

3 CEVAP

Ekineroglu

Obez değil kilosu gayet yerinde diye düşünüyorum ama sürekli kilo almaya meyilli bir kedi ise ölçülü verebilirsiniz

selinlilaaa

bana biraz kilolu geldi yani benim kedim 7 aylık 3 kilo olmadı daha 2.8 ama bilemedim belki de benimki zayıf

Bird

Benim kedim 2 yasina girdi ve 2019 da 3 kiloymuş simdi ise tombik bisey birazcik mamayi ogun yapmanizi tavsiye ederim horlamasi ise bi problem olabilir bi arastirmanizi tavsiye ederim bizimkide gece horluyor nefesinde bir problem var sanirim ama uzmani degilim sizi endilendirmek istemem:-)