Ideal Kisirlastirma Zamani?

Gmz91910

Alti aylik kedimi bu ay sonu kisirlastiracagm herhangi bir sorun yasarmiyiz? Erken mi sizce

3 CEVAP

fettahaltuntas

  1. aydan once kısırlastirmanizi tavsiye etmem erkek kedilerde idrar yollari gelisip genislesin yoksa kisirlastirdiktan sonra ani metobolizma yavaslmasi yasayacak hareket azalacak ve taş olusumu riski articak haliyle ve idrar yollari genislemeden kisirlastirirsaniz ilerde idrar yollari sorunlariyla karsilsamak olağandır ;)

Gmz91910

Kizginliga girmeden yaptirmayi düsunmustm bekleyim o halde bir kac ay daha:)

baranertaga

Erkekse 1 yaşını bekleyin ya da 1 yaşına doğru yaptırın 10 aylıkken falan