Sizce Hangi Mama?

Verdatrtp

Hill's ton balıklı kitten 7kg fiyatı aşırı uygun geldiği için almak istiyorum ama sizce royal canin proplan gibi mamalar daha mı iyi? bu arada içerik pek okuyamıyorum Hill's in içeriği iyi mi?

12 CEVAP

Verdatrtp

@selinlilaa Ben şu an kedime Acana veriyorum zaten ama veteriner hekimimiz hep Hill's tavsiye ediyor ve gayet kaliteli bir marka olduğunu söylüyorlar yoksa sırf çok ucuz diye almıyorum

selinlilaaa

tamam veterineriniz sırf para kazanmak için öneriyor ama maalesef

selinlilaaa

anladığım kadarı ile ekonomik durumunuz gayet iyi(önceki sorulardan) bu yüzden orijen acana almanızı öneririm

selinlilaaa

anladığım kadarı ile ekonomik durumunuz gayet iyi(önceki sorulardan) bu yüzden orijen acana almanızı öneririm

emreovec

Üç mama ise kıstas hills ama hepsinin de tahıl oranı yüksek.

ahmetzz

Proplan Hillsden Daha İyi bence Proplan kullanın kedilerin ömrünü uzattıklarına dair avrupa patenti almışlar

Verdatrtp

ya anket yapmıştım gitmemiş kusura bakmayın :/

tyguler

Benim bildiģim 3ü de kötü deniyor. Royal Canin içeriği fiyatını karsılamıyir deniyoe hills in içeriği saklanıyor deniyor proplana da bir şeyler deniyor

Verdatrtp

Neyse Acana dan devam edeceğim o zaman :/

rojbunsoylu

benim 3 kedim var 3 ünede hills veriyorum saglık olarak çok iyiler ve tüy dökme sorunu ortadan kalktı şuan en iyi mama içindekiler olarak hills diye biliriz konomık ımkanınız varsa bence hills kullanın

Ben kedim için Royal Canin ve Advence'in tavuklusunu kullanıyorum ve aşırı seviyor. Veterineri de mamasının iyi olduğunu ve tüylerine de iyi geldiğini söylemişti. Açıkçası ben memnunum. Hills hakkında bir fikrim yok ama iyi olduğunu duyduğum birkaç yer olmuştu. Bir de tek kediyse mamada 4 kilonun üzerine çıkmanı tavsiye etmem. Ne kadar muhafaza edilse de zamanla bayatlıyor ve kokusu uçuyor, böyle olunca da yemek istemiyorlar.

Canann61

Bende Hills kullanıyorum ama veteriner serisini onu da sadece veterinerlerden temin edebiliyoruz