Köpeklerim Bu Sefer Önlerine Geleni Kemiriyolar Neden Oyun Diyemi Yapıyolar

Luckyssss

Köpeklerim koltukları kemirmeye başladı hatta koltugu paramparça yapmışlar neden yapıyolar bana karşı boykotmu yapıyolar anlamıyorum diş kaşıma bulgu çubukları da var fakat onlarla ilgilenmiyolar bile ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

11 CEVAP

patili

Vitamin eksikliği mi acaba. Davranış bozukluklarına ve duvar, mobilya yemelerine sebebiyet verebiliyor çünkü.

Havanese_Siri

2.5 aylık olanın yapması normal dişleri kaşınıyordur kemirme oyuncağı alın

Havanese_Siri

biraz sabretmeniz gerekiyor siri hala köşeleri kemiriyor dikkat edin elinizi ısırmaya başlayabilirler ama korkmayın bastırmıyorlar

izzy

2.5 aylık olan normal dişleri kasiniyordur bizimkide öyleydi biraz dikkat etmeniz lazim eşyalara daha fazla zarar vermesin kemik olmasi bisey ifade etmiyor iste ne bulsa kemiriyorlar benimki de orta sehpaya muntazam bir desen yapmıştı :)

patili

yerim ben o yaramazları ♡

izzy

Kopeklerin yaşı cinsi nedir

Luckyssss

Bilmiyorum dün ve dünden önce öyle bi tavır sergilemiyordu maltese terrier birisi 2.bucuk aylık birisi 3 yasında

Luckyssss

Kemirme oyuncakları mevcut kucuk kemirme kemikleri bile var burgu çubukları da var ama onlara dokunmuyor bile

Luckyssss

Onlarla hatta oyun bile yapmaya çalışıyorum fakat oyunu 5 dakika bile sürmüyor

Luckyssss

Beni ısırmalarından tabiki korkmuyorum köpek ısırması konusu beni asla korkutmuyor tabikide hem onların ısırıklarından nolcakki :) tamam ben dikkat etmeye çalısırım bundan sonra hasta oldugum için uyumamdan faydalandılar sanırım yaramazlar :D

Luckyssss

Hepinize dostlarınızla keyifli pazarlar :)