Kedim Tavuğu Haşlanmış Sevmiyor

Acadrax

Kedime tavuk göğsünü haşlayarak verdim ama sevmedi sağlıklı olarak nasıl yemesini sağlayabilirim

3 CEVAP

Sselin1

Firinda pisirip deneyebilirsiniz. Ya da haslarken icine biraz tavuk cigeri atip haslayin sonra ikisni karistirip verin. Kedilerin cogu cigere bayilir.

sshiva

Sevmiyorsa çok zorlamayın. Her kedinin damak zevki farklıdır. Mesela kediler sosis salam çok severken benim kedim hiç sevmez.

Ecemecme

Belki içine aroma katacak balkabağı, havuç, zeytin gibi şeylerle püre kıvamına getirirseniz yer. Aldığım yaş mamalar da üstte yazdıklarım var severek yiyor.