Kedi Yaş Maması

Acadrax

Kedimde yaş mama değişikliği yapmak istiyorum da acaba farklı marka yaş mamaları yine haftada bir ya da iki kez denemek için versem bi sorun olur mu

5 CEVAP

mihriii

olmaz

Elifsu17

Ben besleme şekli olarak her gün kuru mamayla karışık yaş mama veriyorum (uzun araştırmalarım üzerine en sağlıklısının bu olduğuna karar verdim) marka olarak nd, natura, schesir kullanıyoruz içeriği en doğal bunlar var öneririm :)

birşey olacağını sanmıyorum .d

aysekrzm

ben farklı yaş mamalar deniyorum sürekli. ben bir sorun yaşamadım.