Lutfen Cok Acıl Lutfen

milagro

Arkadaşlar iki gündür bir apartmanda 3 yavrusuna bakan kediyle ilgileniyroduk Hatta sütten kesildiklerinde eve alacaktım ancak bugün gittim yoklardı annelerini besledik ancak mahalledikiler yuvayı taşıdı kedi dediler Şuan çok kötüyüm ya bizden dolayı yuvasını tasidiysa yavruların biri çok küçük bir şey olursa kendimi asla affetmem Bişey söyleyin ne yapabilim

5 CEVAP

Kedisevercat

Onu bulmak için çıkıp arayabilirsiniz mahalledekilerden bilgi albilirsiniz

patili

sizden dolayı taşımamıştır eğer çoluk cocugu başına toplayıp sürekli cevresinde dolaştırmadıysanız. cünkü anne kediler cocuklardan hiç haz etmezler. erkek kedi kokusu almıştır yavrularına zarar vermesin diye toplamıştır. o kücük bebek de süt cocugudur eğer diğer yavrulardan bayagı kücükse. bir yerde bulmuş sahipsiz görüp almış bakıyodur aynı karından cıkan bebeklerde aşırı ucurum bir boyut farkı olmaz çünkü. umarım yavrulara iyi bakar birşey olmaz inş onlara

milagro

Bir buçuk saat aradık ancak bizi farkedip gitti eski apartmaninda bahçede oynayan çocukları görmüştüm İnşallah onları bulabilirim çünkü yavrular caresizdi ve sanırım Anne de 3 yavruya yeterli gelemiyor eve almak için bekliyordum inanın o kadar üzgünüm ki

yasement

Anne yavrulari korumak icin ne gerekiyorsa yapar merak etmeyin. Zaten tasimasi da bir tehlike sezdigi icindir daha guvenli bir yere goturmustur. Anneyi beslediginize gore uzakta degiller, eger tasidigi yuvada kalirlarsa bir sure yavrulari cikarmaz sonra gozetimi altinda gezmelerine izin verir o zaman insallah kavusursunuz kedilere Allah'in izniyle

Duman14

Kutu tarzında daha kapalı yerlere bakın öyle yerler ararlar ve 3 yavrusu varsa çok uzağa gitmiş olamaz zaten