8 Saat Otobüste Kediyle Yolculuk Yapmak

riripp

Merhaba 2 tane 5.5 aylık kedim var otobüste aradım sordum yanımda seyahat edebilirlermiş artık böyle bir yasa gelmiş zaten firma görevlisi tanıdık aşırım her şekilde yanıma baksalarına koyucam yada sırt çantalı kedi taşıma çantasına bilmiyorum ama sizce ne yapabilirim iki kişilik koltukta oturacak pandemiden dolayı tek kişi oturtuyorlar koltuğuna zaten yanım boş olucak tuvaletlerini yaparlar mı tutarlar mı sizce ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim

4 CEVAP

edayazicii

Tuvaletlerini tutabilirler fakat çok küçük oldukları için fazla bağırabilirler fazla üşüyebilirler yada sıcak olabilirler. Ama molalarda aşağı indirip hava aldırmakta fayda var kutularından çıkarmanı hiç tavsiye etmem

riripp

Yok kutularından çıkarmıycam hiç onu bende düşündüm ama bilemedim siz çıktınız mı kedinizle bebek bezi bağla falan dediler bana

Betullsusam

Mümkünse kutuların kapak kısmı size dönük olsun sizi görsünler yani. Bağıracaklarını sanmıyorum. Tuvalet konusunda da çok rahat bi şekilde tutarlar endişeniz olmasın bu konuda. Sadece ürkütmemek için elinizden geleni yapın yavrucaklar için (: Ama sürekli kendinizi göstermeyi, varlığınızı hissettirmeyi unutmayın yoksa bağırabilirler. Yolculuk öncesinde de iyice yorun, oynatın her ikisini de mecbur uyurlar o yüzden. Zaten yüksek ihtimal korkacaklar az veya çok, o korkuyla yatar uyurlar.

Succubus

sakinleştirici ürünler var. bence veterinerinizle konuşun zaten kiloya göre verilen şeyler. yolun çok daha rahat geçmesini sağlar. bir de ameliyat öncesi gibi yoldan belli bir süre önce ıslak mama ile karnını doyurup sonra mamayı keserseniz hem tuvalet tutma hem de araba tutması gibi durumlar biraz daha kolay atlatılıyor. bir de dışarıyı çok göremeyeceği kutular her zaman kolaylık sağlıyor. hatta yeni bir kutu aldım ben mps avior diye. 1 yaşında çakıl içinde ayakta durabiliyor, geniş de baya. üstelik emniyet kemeri ile araba koltuğuna tutturulabiliyor. bi de klima çarpa ihtimaline karşı hem üstlerini örtmek için hem de altlarına sermek için birer kumaş/battaniye türevi bir şeyler olursa yapabileceğiniz fazla bir şey gelmiyor başka aklıma.