Balkon İçin Kedi Filesi

Zefircik

Kedim balkona çıkmayı çok seviyor balkona çıkabilsin diye kesi filesi aşmak istiyorum alanlar var mı bana tavsiye edebilecek nereden almalıyım

3 CEVAP

Napim

Tavuk kümesi yapımında kullanılan tellerden alıp plastik kelepçeyle sabitleyebilirsin. Eğer imkanın varsa aralıkları dar olan, balkonunun boyunda bir balık ağı alıp çivileyebilirsin

mihriii

imkanınız varsa uğraşmak istemşyorsanız yapımıyla windblock var instagramda görüyorum hep

caglaauzun

winblock hesabından bilgi alabilirsiniz. asacağınız bölgenin fotoğrafını atabilirsiniz size net bir fiyat verirler. montaja bile geliyorlar ben çok memnunum