Kedim Kısırlaşacak

cerenruya

Merhaba, kedim bugün saat 3 te kısırlaşacak. Biraz endişeliyim. Hızlıca toparlaması için neler yapabilirim? Ve idrar püskürtüyor son 5 gündür, o huyunu bırakır mı?

1 CEVAP

emreovec

Erkek kedi 2 gün içerisinde normal hayatına döner. Bir ilk gün yalpalar ama sonra ki gün hemen eski hayatına döner. Üçüncü ya da dördüncü gün boyunluğunun çıkması ile de eski yaşamına devam eder.

Bazı huylarından kurtulması zaman alabilir. Bir anda çattan bitebilir de.