Çorum Merkezde Tavsiye Edeceğiniz Bir Veteriner

çok güvenilir ,uygun fiyatlı bildiğiniz var mı? Buranın yabancısıyız :')

4 CEVAP

@tubatuba12 kısırlaştırma kaç lira bilginiz var mı ? Ve genel muayene fln

tubatuba12

Hayat veteriner kliniği güzel bir yer fiyatları konusunda bilgiliyim sorabilirsiniz

tubatuba12

Dişi kedimi yaklaşık 3 hafta önce 400 tl kısırlaştırdım. Genel muayene hakkında pek bir fikrim yok çünkü aşıya gittiğimde genelde ağzına kulağına ve elle muayene ediyorlar kontrol amaçlı. İç dış toplam 75 falan olması lazım. Kusura bakmayın fiyatlar 5-20 tl az fazla olabilir hepsini aklımda tutamam haliyle. Ama en fazla aşı sanırım mantar aşısı genelde de pahalı sanırım 140 falan ödemiştim

@tubatuba12 çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için