Kedim Oyun Oynarken Hırçınlaşıyor

Hemen hemen 4 aylık sarman erkek bir yavru kedim var ve oyun oynarken çok fazla heyecanlı ve hırçınlaşıyor, acaba ben mi onu fazla heyecanlandırıyorum yoksa karakteriyle ilgili bir şey mi?

1 CEVAP

Sarman kediler bazı cinsler gibi diğerlerine göre biraz daha haylaz ve aktif oluyorlar. Benim kedim de aynı böyle. Bir nevi sevgi ve heyecanları bu şekilde gösteriyorlar ancak büyüdüklerinde bu hırçınlık seni zorlayabilir bunun için ısırma, tırmalama gibi sorunlara şimdiden çözüm bulursan senin için çok daha iyi olur. Fazla hareketli olması ise sağlığı açısından iyi bir şey ^^