Bu Mamanın Markasını Bilen Varmı Acaba

Arkadaşlar bu mamanın markasını arıyorum, kedim çok seçici hills kullanıyordum yememeye başladı bu mamayı veterinerim verdi fakat markasını ne kadar uğraşsam da söylemedi.

21 CEVAP

Ben bilmiyorum fakat veteriner niye mamanın markasını söylemiyor?

Sebebini bilmiyorum, henüz kedime yedirmedim sokaktakilere de vermek istemiyorum içeriğini bilmeden, kâr amacı olabilir diye düşündüm.

Bencede vermeyin, ben mamanın markasını söylememesine çok şaşırdım. Hem söylerse ne olacak? Ama belki kullanan arkadaşlarım çıkar size yardımcı olur :)

Elmas35

Veterinerinizi değiştirin acil.

Betullsusam

bence bunu sokak hayvanlarına da vermeyin bu ne böyle ne olduğu belirsiz. İçeriğinin güvercin yemi gibi olduğunu söylediniz atın gitsin yazık dışarda ki yavrulara da vermeyin.

alaralovecats

Kesinlikle kedinize vermeyin ne olduğu belli değil sonuçta ve veterinerinize geri verin

Cansupakize

Anlam veremiyorum ,bir veteriner neden söylemez??

aseacr

Neden söylememiş ki markasını? Ticari amaçlı olsa tam tersi söylerdi bence. Başka bir veteriner arayıp sorun ilginç bir tavır çünkü

Fotoğrafı pet shopa ulaştırdım pawmas olduğunu söyledi, içeriğine baktım maşallah güvercin yemi gibi, sokak hayvanlarına vereceğim

Diğer bir pet shopta econature olduğunu söylüyor. Aranızda kullanan varmı veya hills, proplan, nd ve mystic harici

siriniko29

Ben de enjoy mamaya benzettim. Markası ne olursa olsun bence vermeyin sonuçta başka mamaya geçiş aşamasında sindirim sorunları olabiliyor

siriniko29

Ben de enjoy mamaya benzettim. Markası ne olursa olsun bence vermeyin sonuçta başka mamaya geçiş aşamasında sindirim sorunları olabiliyor

aysekrzm

purina proplan'a benzettim ben

Hadeyan

Vermeyin. Veterineri de şikayet edin.

Ben de proplanın yavru mamasına çok benzettim hatta elimde var kullanmadığım başlık açarım isterseniz fotoğrafa bakarsınız