Mama Anketi

chloem11

Anket

Felicia
(18 oy)
Royalist
(1 oy)
Toplam (19 oy)

Uygun fiyatlı ve iyi bir mama arıyorum bunlardan birini önerir misiniz ya da başka önerebileceğiniz mama var mıdır?

6 CEVAP

golsahyildirim

Felicia kullanabilirsiniz 👌🏻

Hadeyan

İkisi de iyi değil ancak royalist net çok daha kötü. Felicia daha iyi.

Prochoice, Bonacibo ve Mystic de bu fiyat grubunda nispeten iyi yerli mamalar.

Adger

Felicia, Prochoice, Bonacibo süper premium kedi mamalarıdır gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ben Royal Canin ve Advence kullanıyorum. İkisi de oldukça güzeller. Kedim mamasını o kadar çok seviyor ki bizim yemekleri ize bakmıyor bile.

FeyzaZeynep

Ben uygun fiyatli olarak Happy cat i öneririm.

EzgiTomas

Felicia'yı öneriyorum, deneyebilirsiniz.