Kedim Ciğer Yemiyor

Merkan

Merhaba.. 4 aylık kedime büyük bir hevesle yaş mama deneyeyim dedim ve ciğer aldım. Havuç patates ve az bir pirinçle haşladım robottan geçirdim ama yüzüne bile bakmadı.. acaba içinde biraz sebze olduğu için mi yemedi veya yedirebileceğim başka alternatifler var mı? Tavuk ve kırmızı etlerde problem yok severek yiyor ama ciğeri yediremedim

7 CEVAP

Anonymus179224

Sizi çok iyi anlıyorum, ben de 300 gram et, biraz sebze ve sadece birkaç küp ciğer koydum ama sadece koklamakla yetindi. ☹️ No more ciğer yani ;)

Firuzecik

Ciğeri sade olarak deneyin belki o şekilde yer. Ben de 4 farklı çeşit tavuklu yaş mama yaptim hic birini yemediler :')

aysekrzm

ben bu mamayı sokağımızdaki köpekler için yapıyorum. kedime veriyorum, o da çok az yiyor.

Merhabalar aynı şeyi ben de yaşamıştım. Size tavsiyem ağzına götürün koklamasını sağlayın. Kedime ilk yaptığımda yüzüne bakmadı sonra ağzına yaklaştırdım bir güzel yedi. Şu an ciğer vazgeçilmezi :)

Anonymus179224

Ciğer, olmazsa olmaz da değil zaten, bence kas etinden devam edin :)

Merkan

Sade yedikleri zaman kabız olabiliyorlarmış yani öyle okumuştum bir yerde ama olmadı birde az biraz sade vermeyi denerim yemezse de artık diğerlerinden devam eder teşekkürler 😄

emreovec

Paşa da ne ciğer ne tavuk yiyor. Tırnak ucu kadar balık o kadar. Vegan mıdır nedir. Anlamadım.