Kedim Vahşileşti...

Deniztnckl

Kedim bu sabah halsiz ve iştahsızdı. Sonra boğazindan hırıltı geldi boynunu ovdum 3 4 saat sonra yanına yaklaşıp sevmeye çalıştım ancak önce sinirli bir şekilde mırladı elimi çekmeye fırsat bile bulamadan elime saldırdi ne yapabilirim..
Veterinere direk götürmek istemiyorum boşyere iğne ve ilaçlar fln veriyorlar önce ne olduğundan emin olmak istiyorum.

3 CEVAP

BARSLAN

Bir yeri ağrıyordur. Ayrıca fip gibi ciddi hastalıkların temel belirtileri de iştahsızlık ve kişilik değişimi. Veteriner hekime götürmeniz tavsiye ederim

elinizde kuru papatya varsa demleyin soğuduktan sonra kucağınıza alıp parmaklarınızı hafif hafif ıslatıp papatya çayını kedinize sürün etkisi olacaktır ve yattığı yere biberiye dalı koyarsanız çok daha sakin olacaktır.

Elifsu17

bilinmeyen baharatlar ve otlar yanlış tedaviye yöneltebilir, var olan durumu kötüleştirebilir. mutlaka bir veterinere danışın. veterinerler yıllarca tecrübesi olan ve bunun üzerine çalışan insanlar, verdikleri ilaçlar tabii ki gereksiz olmayacaktır. bu mantığınızı da değiştirmeniz sizin ve kedinizin sağlığı için doğru olacaktır