Felicia Hypoallergenic Kedi Mamasi İyi Mi Sizce

ecekrdg

kedime bu mamayi almayi dusunuyorum 2 kilosu yaklasik 80 lira diye gordum kedim 8 aylik iyi bir mama mi sizce ve kedimin bagisikligini guclendirmek istiyorum bunun icinde uygun fiyatli vitamin onerir misiniz ogrenci oldugum icin butcemi cok asmiycak seyler olursa sevinirim:(

3 CEVAP

Adger

Süper Premium sınıfında Kaliteli Bir mama.

Hadeyan

İyi bir mama olup olmadığı bütçenize bağlı bu mamadan çok daha kötü onlarca mama var ancak bu mamadan çok daha iyi onlarcası da var. Mama genel olarak ekonomi grubundan bir mama.

Uygun fiyatlı vitamin derken çok da uygun olmasın zira merdiven altıdır dikkat edelim.

tugbatugba80

Kullandık güzel bir mama
Tanelerinin boyutu dışında
Aşırı küçük mercimek tanesi kadar kedim yiyemedi