Balık Kılçığı

Balık pişirmiştik kedime de verdim kılçıklarını ayıklayıp koymuştum ama bir tane kılçık gördüm kedim balığı yerken aldım onu başka kılçık yemişse sorun olur mu?Ne yapmam lazım ne zaman endişelenmeliyim?Çok korktum.

9 CEVAP

Betullsusam

Hamsiyse bir şey olmaz ama büyük balık türlerindense sorun olur. Kılçıklar kalın ve uzunsa sorun olabilir dikkat edin. Bol bol su içsin.

Betullsusam

Endişe etmeyin lütfen. Sorun olsa yerken boğazına takılırdı boğuluyormuş gibi sesler çıkarırdı kusmaya çalışırdı. Sorun yok merak etmeyin. (:

Betullsusam

Bol bol su içirin bunun için. Endişenizi anlıyorum çok iyi bi dostsunuz ona bunun için teşekkür ederim. Böylesi bi endişeyi ancak cidden seven, çocuğu gibi gören insanlar yapar. Ama cidden endişe etmeyin herhangi bi sıkıntı çıkmayacak gönül rahatlığıyla söylüyorum size. Sadece bol bol su içmesini sağlayın o kadar.

çok çok sağolun çok iyisiniz siz diyince içirdim bir şey olmayacak inşallah ❤️

Betullsusam

Rica ederim, inşallah.

küçük küçük bölmüştüm halbuki nasıl farketmemişim çok üzgünüm

daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu?Balık büyüktü bu arada.

sağolun umarım bir şey olmaz

çok teşekkür ederim ama ya bağırsaklarına falan zarar verirse Allah korusun 🙏🏻