Tek Göz Kısma Ve Vücudu Kasma

Kedim son 6 saattir tek gozunu kisarak bakiyor ve o gozunu tam acamiyor. Kucaga alinca da arka patilerini kisiyor. Suan oldugum yerde misafirlikteyim ve bu kasabanin tek veterineri bu aksam bakamayacagini soyledi. Caresizce yaninda yatiyorum. Biraz zorla su icirdik ananemle beraber daha iyi gibi oldu ama uyku modunda ve rahat yatmadigini anlayabiliyorum. Hic disari cikmadi, oldugu ev degismedi 1 aydir burada kaliyoruz. Bir gozu boyle fotograf ekledim

3 CEVAP

Hadeyan

Yerini yabancılaşmış olabilir. Huzursuzluk durumunda seyirme olabilir. Misafirlikte kediyi isteği dışında seven ve dokunan oldu mu ? Bu durumlara tık geliştirebilirler

ezgcn

Bazen uykusu varken uykuya geçmeden öncede yapabiliyorlar

Cook

Kasılma,bacakları ön patileri tik gibi içe çekmesi acı çektiği,ağrısı olduğu veya ateşi olduğu için oluyormuş,biz de çok zor yollardan öğrendik.Vücudunun her yerini elle muayene edip neresinin ağrıdığını bulmaya çalışın.Ateşini ölçmenize izin verirse ateşine bakın.Çok geçmiş olsun