Nd Kepek Problemi

lunArtemis

Arkadaşlar merhaba daha önceden matisse somonlu mama kullanırken kedilerimde kepek ve tüy dökülmesi problemi yaşadım bu yüzden ND pumpkin serisine geçtim. Maalesef problemimiz çözülmediği gibi kepeklenme ve tüy dökümünde inanılmaz bir artış oldu.Veterinere danıştım kendisi yüksek proteinden kaynaklı olabileceğini,ND nin aşağıda ismini yazacağım mamalardan daha iyi bir mama olmadığını ve bu markalardan biriyle devam etmemi söyledi. Açıkçası kafam karıştı görüşlerinizi ve önerilerinizi almak istiyorum.
Bahsi geçen markalar:
Hills
Royal Canin
Advance
Unique

4 CEVAP

Sselin1

Bozita, brit care, sanabelle, gibi mamalari deneyeblirsinz daha hafif mamalardir. Ama tuy dokumunn sebebi agir icerik olmayablr bu yuzden acana, tahilsiz bravery, instinct mamalarda secenekleriniz arasinda olablr. Deneyerek kedimize iyi gelen mamalari bulmaya calisiyoruz n&d guzel bir mama her kediye iyi gelecek diye bir beklenti dogru olmaz.

Ne kadar süre oldu pumpkin serisine geçeli? Ayrıca bahsi geçen markaların içeriklerini N&D ile kıyaslarsanız N&D'nin daha temiz bir içeriğie sahip olacağını göreceksiniz

lunArtemis

Evet içerik olarak daha temiz olduğu için tercih etmiştim ancak iyi gelmedi maalesef. 3 aydır kullanıyorum.

Anonymus179224

Bir tık pahalı gelebilir ama Acana’ ya bakabilirsiniz :)