Merhaba Kedimin Hareketleri Yavaşladı Ve Normalde Yattığı Kutudan Dahi Zor Atlıyor Kutiyu Düşürüyor

Kedimin hareketleri yavaşladı ve normalde yattığı kutudan atlayıp çıkamıyor kutuyu deviriyor.Sandalye yatak vs çıkarken yelteniyor çoğu zaman vazgeçiyor çıkamıyor neden olabilir acaba?

2 CEVAP

BARSLAN

Birçok sebebi olabilir. Organ yetmezlikleri, nörolojik problemler, fip... Veteriner hekim görmeli.

BARSLAN

Birçok sebebi olabilir. Organ yetmezlikleri, nörolojik problemler, fip... Veteriner hekim görmeli.