Kedim Ben Yokken Miyavlıyo

sugartgecat

kedim sürekli yanımda olmak istiyo tamam ben de onu cok seviyorum ama yanımdayken ders calısamıyorum odaya alsam oynuyo kalemlerle tabletle dısarı koysam bagırıyo acana kadar susmuyo sabah uyurken herkes uyanık ama yine kapımda miyavlayarak beni uyandırıyo ben evden gidince de aynı kapının önünde bagırıyomus ama okullar acılırsa üniversiteye gidicem ve kedim ailemle kalıcak nasıl asabiliriz bunu en sevdigi diger kölesi babam ama yetmiyo sanırım ona :/

1 CEVAP

esyueli

Diğer aile bireyleriniz ödül mamasıyla veya oyuncaklarla ilgisini kazanmaya çalışabilirler, eminim işe yarayacaktır