Lütfen Kanlı İshal Lütfen

berkeozdede

Arkadaşlar kedim Bu sabah ödül çubuğu verdim. Birde dün ödül maması verdim. Bugun kakasını bakarken çok yumuşak ve kan vardı gibi. Sizce bu doğalmı normelde böyle olmaz ama. Genelde ödül maması verince ishal oluyordu. Bende dayanamadım. Enerjisi iştahı herşeyi yerinde. Ne yapıcam. Bu Ödül mamasındanmı kan biraz korkuttu beni.

4 CEVAP

tyguler

Bi veterinere götürün bence.
Aşıları tam deģilse ondan da olabilir.
Bir de yukarıdaki yorumda kefir denmis kefir verecekseniz laktozsuz olmalı bunu da söylemek istedim

Superisi814

Kan gelmesine sebep olan ödülü vermeyi hemen birakin.
Bagirsak desteği icin yoğurt verin, oda sicakliginda ya da kefir.Ardindan takipte kalin.
Iç diş parazit asisisi tam mi , eksiginiz varsa tamamlayin.Gerekirse ıç parazit hapi kullanilir, veterineriniz recetesini yazicaktir.

ceydasozen

Acil veterinere götürün kanlı ishal çok tehlikeli. Önlem alınmazsa ölümle sonuçlanabiliyor Allah korusun. Geçmiş olsun

berkeozdede

Bütün aşıları tam. Zaten kedim suyunu mamasını düzenli olarak içiyor. Kakasında bakıcam. Nroeml değilse veterinere danışıcağım.