Hills Kedi Maması İçerik Yönünden Sizce Nasıl ?

Canann61

Arkadaşlar bu mamayı veterinerimiz önerdi bize sizce nasıl ?

5 CEVAP

Adger

İçerik olarak pek iyi değil Ama Güzel özellikleri var.

ferhat05

Bize de önermişti veteriner hekimimiz. Tahıldan başka bir şey göremedim ben.

Hadeyan

Biraz daha ucuzunda bozita ve brit care biraz daha pahalisinda da n&d varken Hill's e saplanmak gereksiz.

tyguler

İçeriği saklanıyor diyenler de vardı bence bu riske değmez
Veterinerlerin önerilerine ben pek güvenmiyorum açıkçası ya proplan ya royalcanin ya da hills öneriyorlar daha iyi mamalar olmasına rağmen

Canann61

Çok kararsız kaldım mama konusunda iyi bir mama almak istiyorum ona