Kedime Ciğerli Mama

Acadrax

Kedim neredeyse beş aylık ciğer patates ve havuçlu mama yapsam ağır gelir mi sizce

5 CEVAP

Adger

Ciğer yerine Tavuk göğsü kullanabilirsiniz A101 de Dondurulmuş olanın kilosu 15 TL

Anonymus179224

Öncelikle ciğer sevip sevmediğini öğrenin, yoksa yaptıklarınız elinizde kalabilir. Bir de ciğer; et kadar sık verilmemeli, ölçüyü kaçırmazsanız sıkıntı olmayacaktır. 😉

Ciğeri haftada bir vermeniz gerekli A vitamini yüzünden her öğünde yemesi riskli, tavuk göğsü yerine but alabilirsiniz,
Dener misiniz bilmiyorum
Patates, bezelye, brokoli ve tavuğu iyice haşlayıp suyunda da pirinç haşlıyorum ardından robotta çekip soğumasını bekliyorum buzdolabında utanmasam ben yiyeceğim, ölçü olarak yarım kilo tavuğa 1 kilo yan ürün ekleyebilirsiniz öğün öğün bölüp buzluğa atın sıcak su içinde hemen çözülüyor,

mihriii

ben bugün yaptım ciğer ve patates haşladım ama çok da bayılmadı yani ilk defa et kesmiştim halbu ki :(( bence tavuk göğsüyç ve patates birlikte vermeyin bu arada kabız olabilir

mihriii

göğsü*