Mama Anketi Oluşturdum Lütfen Katılın

tyguler

Merhabalar.
Kısır ve evden çıkmayan kedime mama alacağım ama herkes farklı bir şey diyor. Ben orta fiyat bir mama istiyorum.
Lütfen ankete katılın ve işarerleme sebebinizi açıklayın

Şıkları soruda az koyabildigimiz için yorum olarak ekleyeceğim. Siz de yorum atarak öneride bulunabilirsiniz
Sadece belirttiklerimden seçmek zorunda değilsiniz eklemediğim mamalardan da önerebilirsiniz

9 CEVAP

tyguler

Hills, RC, Proplan
Felicia
Mystic
Acana
Advance
N&D
Başka markalardan

Salihaylmz

Whiskasa iyi diyen ilk kez görüyorum berbat bir market maması:)
orta kalitede mamalar golosi mystic prochoice felicia advence
Bir kaç tık üstü sırasıyla britcare nd en üst en iyi ise acana biraz pahalı

Hills ve proplan hayvan deneyi yaptıkları için onları önermiyorum siz bilirsiniz gene
Royalcanin iyi kilo aldirir ama o kadar parayı ben ona vermem

Hadeyan

Bubtarz konularda lütfen önce bütçe belirtiniz ve öncesinde ufak bir pazar araştırması yapınız. Bütçenize göre ve beklentilerinize göre öneriler daha sağlıklı ve nokta atış olacaktır.

Felicia veya whiskas en iyileri bence

felicia ve whiskasın besin değeri kötü
acana ,nd ,mystict,hills ,proplan iyi markalar bunlardan seçim yapabilirsiniz.

tyguler

@Salihaylmz
Royal canin proplan hills almayı düşünmüyorum zaten hem benim kedim iyi gelmedi proplan, rc nin içeriği kötü, hills e de kötü yorumlar var kedimi riske atmak istemiyorum

tyguler

@Hadeyan
Yani 1 kg ı en fazla 60-65tl olsa fena olmaz hani

Alperen4234

@tyguler abi acana içinde aşırı tuzlu diyorlar. Kısır kedi maması olarak aklıma en ideâl marka proplan geliyor. Yakın çevremde proplan somonlu kısır kedi maması güncel kullananlar var. Orijene de bir bakmak lazım lâkin en ideâl fiyatlandırmayada bakıacak olursak proplan markasını tercih ederdim.

tyguler

@Alperen4234 orijenin kısır kedi mamasi yok sanırım
Proplan benim kedime maalesef iyi gelmedi yiyor fslan seviyor ama tüyleri falan aşırı dökülüyor onu yiyince