Kısır Kediye Yavru Maması ???

tugbatugba80

Anket

Kısırlaştırılmış mama
(6 oy)
Yavru kedi maması
(6 oy)
Toplam (12 oy)

Merhabalr kedimi kısırlaştırılalı 1 ay oldu. Vet. Hekim yavru kedi mamasina devam demişti.

Şuan mamasi az kaldı yenisini alacağız
Bende sordum vet. Hekime kısır kedi mamsı mi alalim yoksa yavru mamasina devam diye.

  1. Aya kadar yavru mamaya devam dedi.
    Veteriner hekimimize güveniyorum fakat. Bir kaç yerde idarar yoluna zarar verdiğini duymuştum sizce. Kısır mama mı alayım yoksa yavruya devam mi edeyim?

7 CEVAP

Adger

10 aylık olunca kısır mamaya Geçebilirsiniz 12 ay biraz fazla.

dimple_

Biz de 7 aylıkken kısırlaştırmıştık. 9-10 aylık olana kadar yavru kedi mamasıyla devam ettik. Sonra kısır mamaya geçtik. Bir sorun olmadı.

dimple_

Biz de 7 aylıkken kısırlaştırmıştık. 9-10 aylık olana kadar yavru kedi mamasıyla devam ettik. Sonra kısır mamaya geçtik. Bir sorun olmadı.

Sselin1

Hicbir sorun olmaz korkmayin. Kisir mamasi kilolu kediler icin tercih edilmeli zaten. 1 yasina kadar kitten ile devam edin. Sonra ister yetiskin ister kisir mamasina gecin. Bobrek saglikgi icin gerekli olanin hareket, su, yas mama oldugunu unutmayin. Kisir mama sart degil ozellikle kediniz zayif ve hareketliyse.

Enzokudu

Benim vet tam tersi en geç 1 aya kadar kısır kedi mamasına geç dedi benim ki de yavru kısır adult mama alıp evdekiyle karıştırıp vermeyi düşünüyorum

tugbatugba80

BU ARADA KEDİM:
7 AYLIK VE 3.300 KILO

tugbatugba80

Kedim haraketli ve şuan kilo problemi yok sanırım 1 yaşinda geçerim kisir mama ya