Çok Güçsüz,İştahsi,Kusuyor Ve Çişe Bile Gidemiyor

Ekremts57

Veterinere götürdüm ama ilçede teşekküllü bir veteriner yok bu nedenle hastalığı teşhis edemiyor ve genel tadavi uygulanıyor parazit antibiyotik falan yaptı böbrekleri biraz büyük dedi. Devam edeceğiz 2-3 gün daha dedi. Kedicik çok halsiz bir şey yemekte zorlanıyor az bir şey yedikten sonra biraz salyası akıyor. Hiç eti yok kemikleri sayılır halde. Çişe gidemiyor açıkçası dermanı yok İnşallah iyi olacak. Deneyimlerinizi paylaşmanızı beklerim 🙏

4 CEVAP

siriniko29

Yapabileceğimiz tek öneri daha kapsamlı bir veterinere gitmek olur. Her rahatsızlık olabilir. Kan tahlili yapılmalı röntgen çekilmeli ve araştırılmalı. O zamana kadar şırıngayla su ve biraz yaş mama vermeyi deneyin

Superisi814

Lütfen hızlıca tan teşekküllü bir hekim bulun.Benim de yasadiğim yerde veteriner hekim yok ( sadece küçük baş hayvanlarla ilgilenebilen var , biz ona baytar diyoruz) ve mecburen bir baska ilceye gitmek durumundayim.
Bahsettiğiniz durum çok tehlikeli boyutlara ulaşabilir, altindan bir cok sebep cikabilir böbrek sorunu gibi.Acilen ehil bor uzmana emanet etmeniz gerekir bu yüzden veteriner hekim hakkinda bilgi edinmeye de çalisin.

eceyilmaez

Umarım değildir fakat fip veya benzeri bir şey olabilir bu şekilde kesinlikle iyileşmez hayatini kaybetme riski çok yüksek dediginiz durumda. Ilıklasmis yoğurt falan yedirmeye çalışın biraz probiyotik olsun bağışıklığı için

deniznergis

bende fip hastalıgından şüphelendim umarım düşündügümüz hastalık değildir tam donanımlı bir veterinere götürmen şart