Yavru Kedi Yetişkin Mama

Buketbayraktar

Annemin 5 aylığa yakın erkek kedisi var ama 3.200 kilo ufak tefek bir kedi değil. Brit care eski seri tahıllı yavru kedi maması yiyordu. Bizde kaldı 1 akşam ve benim kedimin yine brit care somon ve hindili yetişkin mamasından yedi. Şimdi kendi mamasını yemiyormuş. Biraz boğazına düşkün çiğnemeden yutan bir çocuk Bi de. Yetişkin maması için çok mu erken olur gerçi Bi çok mamanın yavru mamasından daha iyi içeriği ama sizce sorun olur mu 😇

5 CEVAP

yavru kedilerin alması gereken enerji ve yetişkin kedilerin alması gereken enerji farklı bence siz yinede garanti olması adına yavru kedi mamasına devam edin .

hills

Yavru kedilerin mama ihtiyacı yetişkinden farklı oluyor o yüzden mamaları farklı. Ama hiç yemezse bile mamasını yetişkin maması ile karıştırıp koyun önüne belki öyle yer

Alperen4234

@Buketbayraktar En az 12. ayına kadar kesinlikle yavru kedi maması ile beslenmesi dahai yi olur. Orta sekment proplan veya hills yavru kedi mamalarını öneririm. Ayrıca çeşit seçimin tavuklu olsun. Balıklı kedi mamaları midelerini bozabiliyor hassas yavrular için. Benimde kullandığım acana 1.8 kg yavru kedi mamasını önerirdim lâkin stoğu bitti. En iyi mama o bizim için.

tyguler

Bize veteeiner 7 aylıkken yetiskin mamasina geçirdi de 5 aylık biraz kücük sanki

tyguler

Bize veteeiner 7 aylıkken yetiskin mamasina geçirdi de 5 aylık biraz kücük sanki