6 Aylık Kedi Yetişkin Yaş Maması Yiyebilir Mi

6 aylık kediye yetişkin yaş maması vermekten zarar gelir mi
yaş mama purina gournment

4 CEVAP

tyguler

1 kere vericekseniz bir şey olmaz BeNcE
Ama sürekli verirseniz iyi gelmeyebilir.
Bir de purina gournmet içerik olarak da pek iyi değilmiş yani sürekli vermeyin bence kediniz ćok srviyorsa nadiren verirsiniz

angorakedi

yaş mamada sıkıntı olmuyor ben denedim eğer yiyemez gibi olursa mamayı biraz ezip parçalayarak kıyılmış hale getirin zaten konserve mamaların çoğunda yavru kedi mamasının farkı kıyılmış olması.

Verdatrtp

Yaş mama sorun olmaz diye düşünüyorum, benim kedim de 12 aylık değil ama Purina Gourment veriyorum onun kıvamı zaten püre gibi taneli değil kolayca her kedi yer. Purina çok iyi bir yaş mama değil ama kedim çok seçici sadece onu yiyor daha önce n&d de verdim yemedi

Palyaco

Yaş mamada schesir öneririm yada gimcat yavru yetişkin farketmez