Dişi Kedi Mi Erkek Kedi Mi ?

Anket

Dişi (Kız)
(16 oy)
Erkek
(3 oy)
Toplam (19 oy)

Bahçeli evde serbest dolaşacak. Kız mı erkek mi

5 CEVAP

patili

bahçeli evde dolaşıcak derken dışarılara da gidicek mi? eğer öyleyse tabi ki erkek kedi. çünkü dişi kedi dışarı cıkar ve bir kere çiftleşirse hamilelik vs bayagı ugraşırsınız. yavruşlarına vs. bakamayacaksanız erkek kedi alın. eğer korunaklı bir bahçede arada çıkıp genelde ev içinde yaşıyacaksa o zaman dişi kedi.

cute_catTR

erkek kızgınlık döneminde çok kokuyor bence dişi

rabiaari

Ne farkederki iksiide ayni bence. Alacaginiz kediyi ksiirlastrmanizi oneririm. Yeterince sokaklarda yavru var maalesef

Reyyanhan

Kısırlaştırma işlemi çok karışık bi konu ya. :( buna hakkımız var mı bilemiyorum

firfir_2010

Dişi tabi