Kızımın Bacağının Üstü Şiş

shilohlael

Yarın veterinere gideceğiz. Parazit dökmüştü kızım. Son parazit hapını alacak tedavinin. O taraftan çok enjeksiyon yapıldı dil yarası için antibiyotik aşı vs olmuştu. Ama daha önce hiç şişmedi orası. Başına gelen var mı aynı durum?
Fotoğraf çekemedim örnek göstermek için ekledim.

2 CEVAP

aslihan_e

Ben kedilerde iltihap olabileceğini biliyorum ancak geçen veterinere gittiğimde birinin köpeğinin aşı yeri şişmişti. Veteriner çok normal şişmesi daha büyükleri de oluyor dedi. Sonra başka aşı olan bir köpek sahibi geldi ona sordu şişlik oldu mu diye o da yok dedi. Ben de acaba veterinerde bir sorun mu var da başkasına da sorup kontrol ediyor diye internetten baktım aşı yerinde tümör olabilir yazıyordu. Yani ya iltihaptır ya tümör oluşmuştur. Ciddi bir şey mi bilmiyorum siz veterinere sorarsınız.

shilohlael

En son işte Ocakta iç parazitini enjeksiyon oldu çok stresli bir kız kızım. O zaman şişti masaj yaptım geçmiş gibiydi ama öncesinde de vardı top gibi bir şey gelmişti elime. Onun için sanırım öncelik röntgen vs ultrason :.( Ultrasonda onun için aşırı stres ama umarım bir şeyi yoktur geçici bir şeydir. Yarın kan tahlili olacak.