Kediyi Sahiplenen Kişinin Güvenli Olduğunu Nasıl Anlarız

Kediyi sahiplenmek isteyen biri var ama biz antalyadayız o çanakkalede ve ig hesabına aynı gün içinde gönderi atılmış. Kediyi sahiplendirmeyi çok istiyoruz ama sahiplenmek isteyen kişi güvenilir durmuyor. Ne yapmalıyım

5 CEVAP

Verdatrtp

Görüntülü o kişiyi arasanız? eğer Çanakkaleye gitmeyecekseniz

SerraYanmaz

İçinize sinmediyse boşverin güvenilir insan kendini hissettiriyor şehir içinden birilerine sahiplendirirsiniz

leporidae

Güvenilir olduğunu düşünmüyorsanız sahiplendirmeyin başka sahiplenecek kişi çıkar mutlaka. Sahiplendirirseniz aklınız kalır sonra çok üzülürsünüz

leporidae

Ve mutlaka sözleşmeyle sahiplendirin ben yapmadım çok pişman oldum

Teşekkür ederim engellendim zaten hiç güvenilir değildi.