Son Karar Vereceğim Bozita Mı Brit Care Mi?

dalilenra

Anket

Bozita Kitten
(14 oy)
Brit Care Crazy Kitten
(12 oy)
Toplam (26 oy)

merhablar öncelikle yaklaşık 5-6 saat boyunca yavru kedi maması araştırdım. şu an bütçem dahilinde brit care crazy kitten ile bozita kitten arasında kaldım. burdan önceki yorumlara baktım ama çok şaibeli gidiyordu ben tekrar sormak durumunda kaldım. brit carede gdo var yazmış biri acaba doğru mudur hangisini seçeyim. hangi mama uzun kullanımda bir sıkıntı çıkarmaz. çünkü büyük paketler almak istiyorum fiyattan dolayı. en son indirebildiğim mamalar bunlar maks 10kg alınca bile kg su 40 a kadar gelebilecek başka mama önerileriniz var mı? brit care de taurin 2500 iken bozita da 2000. birt care de kurutulmuş tavuk eti %25 ekstra unu da var %22. bozita kurutulmuş tavuk eti %25 ve %4 tavuksuyu var. ya işte kısacası kafam karışık ne yapmamı önerirsiniz

5 CEVAP

emreovec

Brit Care için tahılsız serisi fena değil ama kitten konusunda biraz emin değilim. Ben ikisi arasında kalsan Bozita seçerdim. Et içeriği bir tık daha iyi. Taurin konusunu malt ile destekleyebilirsiniz.

Sselin1

Brit care yeni serisi olsa brit care derdim. Icerik crazy mamadan daha iyi hem de protein orani bozitaya gore yavru kediye daha uygun Ama yeni serinn 10 kilosu yok malesef. Bozita %34 protein. %38 falan olsa daha iyi olurmus ama onun haricinde gayet iyi bir mama icinde somon, sigir , tavuk, domuz bulunuyor icerik olarak zengin. Ayrica Brit care crazy genelde kediler sevmiyor buyuk paket almak icin riskli bence.

Hadeyan

Brit care henüz yeni yavru formülü sunmadı ancak crazy yine de kötü değil bence fiyatı için. Bozitayı ise ben kedime 9 temmuzdan geçtiğimiz ay sonuna kadar kullandım. Çok iyi geldi. Ancak zaman zaman vitamin-kalsiyum takviyesi yine de ister, yaş mama ister. Bunu alın ve 7/24 ardınıza bakmayın diyemem. Zira bozitanin yavru formülü de eski diğer ürünlerine göre. Ancak f/p olarak çok iyi bir de geldiği ülke hayvan hakları ve ureticilikte en yüksek standartlara sahip yer. Yanı bozita içindeki et harbi et. Zaten insan tüketiminde sorun yaşanmayacağını söyleyen ender firmalardan. Brit care ı de alsanız çok pişman olursunuz gibi gelmiyor

cerenruya

Britin yeni serisi kedime yoğun bir kaka kokusu yaptı. O yüzden degistirmek durumunda kaldım. Çoğu kişi kokudan ve yumusak kakadan muzdarip. Ama deneyebilirsiniz. Diger markayı denemedim hiç bilmiyorum. Her kedinin bünyesi farkli tabii

Palyaco

10 Luk alicaksaniz hiç riske girmeyin nd alın kilosu 50 TL ye geliyor