********* Bentonit Kalin Taneli Kedi Kumu Nasil?

tika_waylan

Merhaba su an ince taneli Sanicat ile ince taneli van cati jaristiriyorum oda sabun kokuyor resmen topaklanma cok iyi ama kapali tuvalet ve pas pasa ragmen kum cok dagildi. Biraz da yaramazlik yapiyor kumunu alip disari atiyor.
Kalin taneli betonit kumla inceyi karistirarark kullanmak istiyorum kalinin dailmamasi incenin de topaklanma ozeliginden yaralanmak icin hem sokaktaki kedilere de mama siparis edecegim.
*********nin kalin tanelisini kullanan var mi nasil memnun musnuz ince kesinlikle dusunmuyorum ya kalin ya hic ama 20 kilo alicam zyannolmasin
Toz onemli kedim hassas bir de patiye yapisma onemli benim icin.

4 CEVAP

ceydatpcu

Bn kalinda incede kullndim ama kesinlikle ince taneli süper

tika_waylan

İnce kullanmaktan cekiniyorum kumu dagitir eve diye. O sebeple ince kumla kalin kumu karistiriyorum ince kum var elimde uzerine ekliycem kalini patisine yapismasin diye ama tozu onemli, patiye yapismamasi vs.

tika_waylan

Bugun yarin siparis ver ece gim hem sokak kedilerine mama alacagim kullananlar ozellikle kalini yorum yapabilirse cook sevinirim

Maniman

********* nin ince ve kalinini kullandim ince etrafa cok dagiliyor patilerin arasinda eve giriyor kalin guzel ama kokulu sevmiyorum keske kokususzu da olsa ama yinede kalin daha iyi topaklanmama sorunu yok pati arsina da kacmiyor