İki Yavruya İsim Önerisi

drybean

iki tane yavru kangal sahiplendik, bildiğiniz kangal tipindeler. isim önerebilir misiniz :D ?

8 CEVAP

Lolacikk

Merhaba, cinsiyetlerini ve ne tarz isim yani türkçe, yabancı isimler gibi istediğinizi belirtirseniz isim önerilerimi sunmak isterim :)))

drybean

selamlar, en önemli şeyleri söylemeyi unutmuşum :) biri dişi biri erkek, açıkçası Türkçe olsa daha iyi olur ama aşırı klasikleşmiş belli başlı isimlerden olmasını pek istemiyorum 😌

simba ve nala
bence çok tatlı olur . animasyon karakteri bilmem aslan kralı izledin mi internete yazınca görürsün bence bu onlara yakışır.

simba ve nala
bence çok tatlı olur . animasyon karakteri bilmem aslan kralı izledin mi internete yazınca görürsün bence bu onlara yakışır.

Lolacikk

Ben de Cesur ile Badem veya Asil ile Fındık diyecektim. Ama karar vermişsiniz, isimleri hayırlı olsun o zaman❤

drybean

sizden önce onca isim araştırdım içime sinen olmadı, tam da best hitleri araştıracaktım öneriniz çok iyi geldi :) sanırım isimlerini buldum, teşekkür ederim😌

drybean

sizden önce onca isim araştırdım içime sinen olmadı, tam da best hitleri araştıracaktım öneriniz çok iyi geldi :) sanırım isimlerini buldum, teşekkür ederim😌

drybean

sizin isimleriniz de oldukça iyiymiş :) listeye yazıyorum ileride lazım olacaktır, teşekkürler 😌