Mantar İçin Acil Yardım

Renklipati

Arkadaşlar yeni üye oldum,bana yardımcı olursanız sevinirim..sokak kedisi yavru dün aldım veterinere götürdüm parazit aşısını yaptırdım, fakat ağzının kenarında yanağa hafif yakın,nohut büyüklüğünde mantar olduğunu söyledi baticom ve krem verdi sizce bunlarla geçermi veterinere de pek güvenemedim şimdiden teşekkürler

9 CEVAP

Renklipati

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim, aynen bir kaç gün deneyeceğim umarım düzelir veteriner de aşıya pek yanaşma dı daha 2.5 aylık yavru temiz bakım bide ilaçlar la atlatır inşaAllah

mihriii

geçebilir de geçmeyebilir de mantar bu pek belli olmaz

mihriii

siz yine deneyin geçmezse ecosin tableti araştırabilirsiniz

Renklipati

Çok teşekkür ederim mantar kolay geçmeyen bir rahatsızlık insanlar da ,da böyle o yüzden tedirgin oldum dediğiniz kremide deneyeceğim

Berf28

Cyristalin yara bakım solüsyonu var hayvanlar için olanından alırsanız batikondan daha etkili bence

mihriii

krem değil de tablet suda çözünüyor tabii yapımı falan sıkıntı ama kullananların çoğu memnun ecosin.efer instagram hesabına sorup şehrinizde hangi veterinerlerde bulunfupunu ve hazırlanışını öğrenebilirsinşz dediğim gibi önce krem ve batikonla bi deneyin bence geçmezse ecosin deneyebilirsiniz bi zararı yok

mihriii

ben mantar aşısı yaptırmıştım ama karaciğere zararlı diyenler var falan zaten yavru kediymiş aşıya gerek yok bence

mihriii

inşallah ama bi kaç güne düzelmez bence biraz daha beklemelisiniz

Renklipati

Aynen öyle insanlar da bile biraz zaman alabilen sorun onlar da bizim gibi biraz sabır 🤗