Lütfen Cevaplar Mısınız

kaju1412

Köpeğim kısır dişi, kısırolmayan erkek köpekle bir araya gelse sorun yaşar mıyız? Arkadaşımın köpeği onları bir araya getirmek istiyoruz ama erkek köpek köpeğimle çiftleşmek isterse ne yapmalıyız benim köpeğim çekingen olduğundan bir şey yapamayacaktır çünkü

3 CEVAP

tugbatugba80

Zaten rahmi alındığı için bir yavru doğması mümkün olmaz diye düşünüyorum ben

Elifimsel

Kısır kediden yanıt alamayacağından herhangi bir problem olacağını düşünmüyorum

Adger

Dişi olan erkeği istemez erkek çiftleşmeye çalışırsa saldırabilir. Bir araya getirin Ne olacağını Gözlemleyin