Hangi Çeşidi Alsam?

Lolacikk

Anket

Acana kuzulu
(12 oy)
Acana tavuklu ve hindili
(3 oy)
Acana somonlu ve alabalıklı
(16 oy)
Toplam (31 oy)

Merhaba, köpeğime Acana kullanıyorum yine sipariş vericem ancak Acana'nın çok çeşidi var hangisini alsam bilemedim. Üçü arasında kararsız kaldım. Kızımın mamasını seçmemde yardım edecek herkese çok teşekürler❤

11 CEVAP

Adger

Başka lezzet denesin bence

Adger

Hangisini çok seviyorsa

leylul

Kızınız Maltese Terrier ise somonlu mamaların tüy sağlığına çok iyi geldiğini okumuştum. Bir araştırın isterseniz.

tyguler

Kuzulu alabilirsiniz bence köpekler o tür kuzulu mamaları falan seviyormuş

Lolacikk

@Adger merhaba, ben daha önce kuzulusunu denemiştim, o çeşidinden devam mı ediyim dersiniz? Yoksa başka bir lezzet denesin mi?

angorakedi

Bence kuzulu al, yaş mama veriyorsan arada bir onu da balıklı olanlardan yana kullanabilirsin. Ayrıca balıklı mama evi çok kokutur :)

Anonymus179224

Acana’ nın balıklı mamaları ağır metal riski yüzünden riskli bence, özellikle de köpekler için. Bence ilk tercihiz kuzulu olmalı, sonrasında da kümes hayvanlı modeli :)

Elifsu17

tester edinin bir yerden, madem bu kadar kaliteli bir mama alıp onca para vereceksiniz bence ilk bir tadına baksın en sevdiğine karar versin :)

melist35

pasifica çok iyi. tüylere de çok iyi geliyor

Dorve85

Küçük ırk köpekler genelde domuzlu mamasını çok seviyor.Sitede tester satısı var 1 tl gibi fiyatla 90 gram mutlaka bakın

Dorve85

Küçük ırk köpekler genelde domuzlu mamasını çok seviyor.Sitede tester satısı var 1 tl gibi fiyatla 90 gram mutlaka bakın