Kedi Otu Ve Kedi Çimleri Kedileri Gerçekten Rahatlatır Mı?Sağlıklı Mı?

Anket

kedi otu, sağlıklı, kedileri rahatlatır
(5 oy)
kedi otu, sağlıksız ,kedileri rahatlatmaz
(0 oy)
kedi otu sağlıklı ama kedileri rahatlatmaz
(1 oy)
kedi otu sağlıksız ama kedileri rahatlatır
(0 oy)
Toplam (6 oy)

Evime yeni gelen 2 aylık kedi evime geldiğinde stres ve krizler geçiriyor ve geçirmesin diye onu rahatlatacak şeyler arıyorum 💛🥰
rahatlattığını düşündüğünüz başka şeyler yazın mümkünse doğal olsunlar.(her cevap için şimdiden teşekkür ederim💕😘)

1 CEVAP

zeynpsde

merhaba, kedi naneli matatabi çubukları var onları deneyebilirsiniz bizimki gördüğü anda delirip kemirmeye başlıyor iki dakikaya kalmadan çubuğun üstünde uyuyuveriyor