Geldiginden Beri Miyavlıyor

Luckyssss

Geldiginden beri miyavlıyor sütünü verdim gazını çıkarttım uyuttum da hala yüksek sesle miyavlıyor sıcakta da tutuyoruz baska ne gibi bi sorunu olabilir anlamadım

11 CEVAP

Luckyssss

Susuyor ama rahatlıgı bulunca susuyor kucagımda :)

Havanese_Siri

annesini özlüyor olabilir

Luckyssss

Olabilir yeri dolmaz annesinin ama elimden geleni yapıyorum bende

Ece5

Bir süre böyle aglıyacaktır sonrası daha rahat olur inşallah annesini özlüyor diye bagırıyor arada elinize alın sevin az da olsa iyi gelicektir

Luckyssss

Buldum çaresini zaten tüylü peluş oyuncaklarımı yanına koyuyorum onların yanına sıvışıyo uyuyo :) annesi sanıyo :)

patili

yavrumm. evet annesi sanacagı birşey ister hep. senin de omzunda kolunda uyumyı cok sever. senin sıcaklıgını da arar. kucagına alınca da susuyordur muhtemelen:) minnoş

Reyyanhan

Yerim ya . Minnos :)

Havanese_Siri

altına sıcak su torbası yanına da çalar saat koyun

patili

kucagına sık sık al canım. anne sıcaklıgı istiyor. annesi yok muydu yoksa siz mi ayırdınız?

Luckyssss

Annesi olsa kesinlikle onu ayırmam ben onu sokaktan buldum bu siteden sahiplendim :)

Luckyssss

Ay işte bulmadım yazarken dalmısım