Kedimin Irkı Sizce Nedir?

zelis06

merhabalarrr 4 gün önce kızımı sahiplendim fotoğraflarını bırakıyorum yavru bakımı konusunda da önerilerinize açığım, bir de böyle püfür püfür olması normal mi tüylerinin

7 CEVAP

emreovec

Scottish Straight

mihriii

yavru olduğu için tüyleri böyle uzun duruyo sanırım büyüyünce böyle durmuyor

patipatili

british de olamaz mı @emreovec bana british gibi geldi ama çok bir bilgim yok

Napim

British longhair. Türü longhair olduğu için tüylerinin böyle gözükmesi normal. Benim kızımında tüyleri aynı böyle. Minnakınızı benim yerime öpün çok tatlıymış.🙂 Bir sorunuz olursa özelden ulaşabilirsiniz😁

emreovec

@patipatili olabilir tabi ki British Shorthair & Scottish Straight farkı sadece kulak yapısı. British daha yana doğru. Straight daha merkez ve dik oluyor. Bana daha merkez ve dik geldi.

ecewozcan

scottish straight

alabalik32

British Shorthair. Büyüdükçe tüyleri kısalacak. Aynı benim oğlumun bebekliği gibi.