Karma 2 Aşısı Fiyatı Nedir

Ebrar00

Normalde bizim veterinerimiz ankarada ama şu an istanbuldayım ve aşı takvimi geldi karma 2 aşısı için ortalama ücret nedir acaba bilen yaptıran var mı

14 CEVAP

ecewozcan

75 liraydi karma 2 bizim ama eskisehirdeyiz istanbul fiyati nedir bilmiyorum

Sehsuvar

115 liraya yaptırmıştım üsküdarda

Verdatrtp

İstanbul Avrupa yakasında daha yeni yaptırdım 150 lira verdim normalde daha ucuzdu ama zam geldiğini söylediler

Merkan

Kilis’te 55 veya 60 TL ye yaptırdım geçen ay .. şehirden şehire değişiyor fiyatlar

schembri2

Bgun yaptırdım Kocaeli 125lira

baranertaga

Gaziantep de 70 tl. 60 tl ye yapan yerde var yani 80 i pek geçmiyor.

Buketbayraktar

İstanbulda 115 115 verdim 2 kez

Melvin06

75 ile 120 TL arası bir fiyat tutar. Veteriner in fiyat tarifesine göre değişir tabi bu.

Oqrenerde06

60 TL e yaptırdım yer Ankara ama tanıdık olduğu için indirim yaptığını söyledi normal de 80 TL miş.

Ebrar00

Oqrenerde06 80 bile iyiymiş ankaranin neresinde? Veteriner benden 150 istiyor

Gamzeoa

75 80

tyguler

Bize 70 80 tl civarına yapmışlardı

Oqrenerde06

Eryaman da hatta geçen götürdüm veteriner çok iyiydi Eryaman sağlık merkezi veteriner kliniğinin ismi... 2 kedimi muayane de etti aşıyı da yaptı birisine. Göz damla da aldım toplam 100 TL verdim

fatma_nur42

90 tl verdim