Kedimin Burnu?

Ekinay

Kedimin burnunun üstünde biraz da sanki yan tarafta şöyle bişey var nedir bilgisi olan var mı bi yere sürtmüş mü yoksa mantar falan mı

3 CEVAP

Lils

Benim 5 aylık yavru kedimde de 2 hafta önce böyle bir iz oluşmuştu. sonra orası kabuk gibi oldu ve üstteki tabaka düştü. Altta yeni tüyleri oluşmuştu zaten bizimkinin

ezginiko

Bizim minnoşta da vardı ben sahiplendiğimde. Biraz daha büyüktü. Kabuk tuttu sonra kabuk düştü. Orda yeni tüyler çıktı. izi kaldı hafif ama sıkıntılı değil. Sebebini bilmiyorum bende vet. Sorun olmadığını söyledi 🤷‍♀️

Ekinay

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız 🙏🏻