Okur Postası

BettyKontes

kedilerime yatak yaptırdım ama içinde bile durmuyorlar nasıl alıştırabilirim kuzularımı

3 CEVAP

Melvin06

Catnip serpistirebilirsiniz ya da kumaşın içine Catnip koyup kapatarak oraya sık gelmesini sağlayabilirsiniz. Ama kediler aslında yataklarda pek hoslanmiyorlar. Canları nerede isterse orda yatmayı seviyorlar 😀

Merkan

Kedi bu canı isterse yatar canı istemezse yatmaz😃😃 ben ilk aldığımda yüzüne bile bakmadı hatta ilk günden çiş yaptı üzerine baya hayal kırıklığına uğradım sonra her yattığı yere beton olunca pike battaniye örte örte bir baktım yatağında yatmaya başlamış anlaşılması zor ya 😂😂

BettyKontes

Catnip nedir nerden bulabilirim.. ya bende kendilerine ait bi yatakları olsun dedim de hiç dönüp yüzüne bakmıyolar🙈