Tüy Dökümü

Kediasigi4

Kedim bu aralar aşırı tüy döküyor. Uzun tüylü olmamasına rağmen kucağıma aldığım zaman heryerim tüy oluyor. Mevsim geçişindendir dedim ama çok uzun süre oldu. Maması somonlu, ekstra olarak multivitamin ve taurin veriyorum. Tüy dökümünü azaltmak için önerebileceğiniz ürün var mı?

4 CEVAP

Sengul1

Aminosal Multi vitamin muhteşem mucize gibi şırınga ile hergun bir ml verin

Maumau

Aminosol böbreklere veya idrar yollarına zarar verir mi

Ozgeozek

Biotin ve iyi bir mama kullanın kesin çözüm

melist35

aminosol tüye aşırı etki etmez. vmp tablet kullanabilirsiniz